. .
Banovan.com
تقدیم به خانم های خوش ذوق ایرانی
زیبایی

آرایش و عینک ذره بینی

1
خیلی ها از من خواسته بودند که درباره نحوه آرایش برای کسانی که چشم هایشان ضعیف است و عینک می زنند بنویسم. بعضی ها که چشم هایشان ضعیف است و به علت حساسیت نمی توانند از لنز استفاده کنند یا به دلایل مختلف نمی توانند با جراحی دیدشان را به حالت طبیعی در آورند مجبور هستند که از عینک استفاده کنند. در این صورت عینک مثل دیواری شیشه ای بین صورت و دنیای روبرو قرار می گیرد و باعث می شود که نحوه آرایش بر اساس آن تغییر کند.

نکاتی را که باید در آرایش با عینک ذره بینی رعایت کرد از این قرار هستند:

کرم پودر

به دلیل اینکه عینک روی بینی جا می اندازد باید روی بینی را از حد معمول کمتر کرم پودر بزنید زیرا جای عینک را بیشتر نشان می دهد. ولی بقیه صورت را طبق معمول کرم پودر بزنید. کرم پودر باید مات باشد. برای این کار از کرم پودرهای مخصوص پوست چرب استفاده کنید که مات هستند.

کانسیلر

به این علت که عینک روی چشم و اطراف آن کمی سایه می اندازد برای زیر چشم از کانسیلر روشن تر استفاده کنید تا پوست زیر چشم تیره بنظر نیاید.

ریمل

کسانی که انقدر خوش شانس هستند که مژه های خیلی بلند دارند این مشکل را هم دارند که مژه هایشان به شیشه عینک گیر کرده و آنرا لک می کنند. به این دلیل همیشه با عینک از ریمل واترپروف استفاده کنید.

ابرو

همیشه زیر ابروهایتان باید خیلی تمیز باشد زیرا تمام وقت زیر ذره بین عینک قرار دارد و کوچک ترین موها را نشان می دهد.
آرایش چشم های دوربین

اگر چشم هایتان نزدیک را خوب نمی بیند چشم هایتان از پشت عینک بزرگتر از اندازه واقعی اش بنظر می آید. هرچند که این برای چشم های ریز خوب است ولی چشم های درشت را بیش از حد بزرگ نشان میدهد. برای جلوگیری از این مسئله از آرایش چشم اسموکی یا تیره استفاده کنید . داخل چشم ها را مداد مشکی بکشید و سایه چشم های تیره مثل مشکی و سرمه ای بزنید.

آرایش چشم های نزدیک بین

اگر چشم هایتان دور را خوب نمی بیند از پشت عینک چشم هایتان ریزتر از آنچه هست بنظر میاید. بنابراین داخل چشم ها را مداد چشم سفید بکشید و از سایه های روشن استفاده کنید.

روژلب

اگر عینک میزنید رنگ جذاب و قشنگی برای لب هایتان انتخاب کنید تا توجه را از روی عینک به نقاط دیگر صورت ببرید.

رنگ مواد آرایشی

همه رنگ هایی که استفاده میکنید باید مات باشند. زیرا شیشه عینک نور را بازتاب میکند و اگر رنگ آرایش هم براق باشد این نور زیادی توی چشم میزند و زیبا نیست.By Sanaz Irani

Video Article Picture Sound
نظر شما چیه؟
لطفا قبل از نظر دادن ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید
تاریخ ارسال: 1396/03/31 - 21:15 beatricebaby11
beatricebaby11
اسم من bitrice است، من مشخصات شما را دیدم امروز و علاقه مند به دانستن بیشتر در مورد شما، بنابراین در اینجا آدرس ایمیل من است (beatrice_love4 u2017@outlook.fr) فقط با من تماس بگیرید به طوری که من به شما بیشتر از تصاویر من را به من بدهید برای تو می دانم که من هستم _________________________________________________ my name is beatrice,i saw your profile today and become interested to know more about you, so here is my e mail address ( beatrice_love4 u2017@outlook.fr) just contact me back so that i will give you more of my pictures for you to know whom i am,
قبلی 1بعدی