. .
Banovan.com
تقدیم به خانم های خوش ذوق ایرانی
خود شناسی

آیا در جستجوی یک رابطه جدی و ازدواج هستید

1
اولین برخورد بسیار سرنوشت ساز است و اگر شما در جستجوی یک رابطه جدی و یا ازدواج هستید بهتر است در اولین برخورد تاثیر گذار باشید و صادقانه چیزی را که می خواهید و آن چیزی که هستید را نشان دهید تا اگر این رابطه ادامه پیدا کرد بتوانید آنرا به درستی کنترل کنید. زیرا نمی شود یک عمر با دروغ و نقش بازی کردن زندگی کرد.

رعایت نکات زیر به شما کمک می کند که یک رابطه خوب و سازنده را چطور شروع کنید و از این امتحان موفق بیرون بیایید.

۱- در اولین برخورد زیاد حرف نزنید یا به عبارت دیگر پر حرفی نکنید. زیرا پر حرفی باعث می شود که خیلی از مسائل غیر ضروری را که لزومی ندارد در برخوردهای اول مطرح کنید به میان آورید و روی طرف مقابل اثر منفی بگذارید.

۲- کاملا ساکت هم نباشید زیرا حوصله طرف دیگر سر می رود و شما آدم کسل کننده ای بنظر می آیید که هیچ حرف جالبی برای زدن ندارد.
۳- از خودتان و خانواده تان زیاد تعریف نکنید. به قول معروف مشک آن است که خود ببوید نه آن که عطار بگوید. مطمئن باشید دیگران اگر باهوش و با تجربه باشند در همان نگاه اول تا هفتاد درصد مسائل را تشخیص می دهند.مثلا سفرهای متعددی را که رفته اید و موفقیت های بزرگی که در در زندگی کسب کرده اید را بگذارید برای بعد زیرا در آینده به اندازه کافی فرصت خواهید داشت تا در مورد این ها حرف بزنید.

۴- خودتان باشید نه آن چیزی که می دانید او می خواهد. زیرا پس از مدتی خسته خواهید شد و دیگر نمی توانید رل بازی کنید و این تازه اول ماجراها و اختلافات خواهد بود.

۵- طبیعی رفتار کنید. آرایش زیاد و لباس های خیلی گران و مارک دار نپوشید. این چیزها فقط مورد تحسین دوست هایتان است ولی از نظر یک مرد که می خواهد ازدواج کند نکته مثبتی نیست مگر اینکه شما از آن گروهی هستید که این تیپ مسائل برایشان حرف اول را می زند پس در این صورت طبق نکته شماره ۴ خودتان باشید نه آن چیزی که او می خواهد.

۶- به رستوران خیلی گران نروید. البته اگر به رستوران گران دعوت شده اید که چه بهتر بروید. ولی اگر از شما بخواهند رستوران را انتخاب کنید رستوران های خیلی گران را انتخاب نکنید. زیرا ممکن است پسر خوبی که از نظر مالی موقعیت متوسط دارد را فراری دهید.By Sanaz Irani

Video Article Picture Sound
نظر شما چیه؟
لطفا قبل از نظر دادن ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید
تاریخ ارسال: 1396/03/31 - 21:17 beatricebaby11
beatricebaby11
اسم من bitrice است، من مشخصات شما را دیدم امروز و علاقه مند به دانستن بیشتر در مورد شما، بنابراین در اینجا آدرس ایمیل من است (beatrice_love4 u2017@outlook.fr) فقط با من تماس بگیرید به طوری که من به شما بیشتر از تصاویر من را به من بدهید برای تو می دانم که من هستم _________________________________________________ my name is beatrice,i saw your profile today and become interested to know more about you, so here is my e mail address ( beatrice_love4 u2017@outlook.fr) just contact me back so that i will give you more of my pictures for you to know whom i am,
قبلی 1بعدی