. .
Banovan.com
تقدیم به خانم های خوش ذوق ایرانی
عروس

انتخاب کفش مناسب برای عروس

3
در کنار همه استرس های عروسی و شک و تردید ها برای انتخاب یک لباس عروسی بسیار زیبا, انتخاب آرایشگر دلخواه, پذیرایی حسابی و آبرومند, موزیک خوب و محل جالب برای برگزاری جشن عروسی و........... انتخاب کفش عروس هم استرس دیگری است که به همه این ها اضافه می شود .

kafshe aroos

کفشی را که در شب عروسی می پوشید می توانید برای سال ها در عروسی ها و مهمانی های دیگران هم بپوشید پس بهتر است مدل و جنس آن از نوع بهترین باشد موقع خرید کفش فقط به زیبایی آن فکر نکنید باید به پایتان راحت هم باشد زیرا در آن شب باید ساعت ها روی پا باشید و تمام وقت لبخند به لب داشته باشید حتی اگر دلتان از دست کفش های پاشنه بلند و پنجه باریک تان خون باشد .

kafsh aroosi

می توانید در شب عروسی تان مثل سیندرلا یک کفش براق رؤیایی به پا کنید یا یک کفش ساده و کلاسیک بپوشید در این صورت به دفعات می توانید از آنها استفاده کنید .

kafsh aroosi

چه کسی گفته که کفش عروس باید پاشنه بلند باشد بخصوص اگر قد شما بلند است و آقای داماد زیاد قد بلند نیست بهتر است که آن شب کفش بدون پاشنه یا پاشنه کوتاه بپوشید تا هم تفاوت قد عروس و داماد به چشم نیاید و هم بتوانید تا صبح بدون وقفه همراه مهمان ها برقصید بدون این که احساس خستگی بکنید .
هر چند که همه باید قانون را رعایت بکنند ولی بعضی وقت ها شکستن قانون می تواند جالب باشد مثل نپوشیدن کفش سفید با لباس عروسی اخیرأ تعدادعروس هایی که کفش قرمز یا سرخابی با لباس سفید عروسی شان می پوشند رو به افزایش است بخصوص در میان عروس خانم های برزیلی و آرژانتینی خیلی طرفدار دارد .

kafshe aroos

اگر تصمیم گرفتید که کفش رنگی با لباس عروسی تان بپوشید حتمأ دسته گل و لاک ناخن و روژلب تان را همرنگ کفش هایتان انتخاب کنید.

rang kafsh aroos

حتی می توانید کاری انقلابی در زمینه کفش عروسی انجام دهید مثل پوشیدن یک جفت چکمه بسیار شیک سفید با لباس عروسی بخصوص اگر عروسی در فصل زمستان باشد بسیار منطقی به نظر می آید اگر این کار را کردید برای تزئین لباس از پوست سفید استفاده کنید یا یک اشارپ پوست سفید روی شانه هایتان بیندازید.

chakme aroos

مدل های کفش عروس جالب

kafsh aroos1

kafsh aroos2

kafsh aroos4

kafsh aroos3

By Sanaz Irani

Video Article Picture Sound
نظر شما چیه؟
لطفا قبل از نظر دادن ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید
تاریخ ارسال: 1392/04/27 - 13:01 yasamin
yasamin
kafshe rangi ba lebas aroos ghashang nemishe!!!!albate nazara motefavete vali matalebe jalebi bood mamnoon vaghean
تاریخ ارسال: 1392/04/07 - 04:54 razi
razi
hamishe donbale hamchin matalebi bodam. mamnon va khaste nabashid
تاریخ ارسال: 1391/02/05 - 03:52 ملودی
ملودی
کفش رنگی با لباس عروسی خیلی جالبه
قبلی 1بعدی