. .
Banovan.com
تقدیم به خانم های خوش ذوق ایرانی
مد

بهترین جا برای خرید

1
اگر می خواهید با کمترین بودجه یا حتی مجانی بهترین و با صرفه ترین خرید را بکنید می دانید از کجا باید خرید بکنید ؟ کمد لباس خودتان !!!! همه ما هرچقدر هم از نظر مالی در تنگنا باشیم در کمد های لباس مان انقدر لباس زیادی داریم که اگر تا آخر عمرمان هم خرید نکنیم بدون کفش و لباس نمی مانیم . در این موقعیت اقتصادی که خیلی ها کار شان را از دست داده اند و آنهایی هم که کار دارند در خطر بیکاری هستند بسیار عاقلانه است که قبل از اینکه طبق عادت برای خرید بیرن بروید اول سری به کمدتان بزنید و با دقت همه چیز را نگاه کنید مطمئن هستم که حداقل یکی دوتایی لباس پیدا میکنید که هنوز قیمت آن بهش وصل است و کلی لباس – کفش و کیف – کمربند ......فراموش شده پیدا می کنید که از دیدن آنها همان احساسی را پیدا میکنید که برای اولین بار آنها را دیدید. حالا برای اینکه بهترین خرید را از کمد لباستان بکنید نکات زیر را اجرا بکنید :

_ کمی وقت بگذارید کمدتان را خالی کنید چیز های بدرد نخور را کنار بگذارید و آنهایی را که دوست داریدبر طبق رنگ – زمستانی یا تابستانی بودن – دامن ها – شلوارها – پیراهن ها – لباس های شب – کت ها و پالتوها و.....کنار هم آویزان کنید .

_ همه کمربندها – شال گردن ها – زینت آلات – کیف ها و کفش ها را دسته بندی کرده منظم کنار هم بچینید .
حالا موقع خرید است . مجله های مد را ورق بزنید و ببینید چه چیزی مد است و یا از هر لباسی که خوشتان آمد در میان لباس هایتان بگردید و ببینید کدام نزدیکتر به لباس مورد علاقه اتان است .

_ قسمت بالا و پایین لباس را کنار هم بگذارید و انقدر این کار را دنبال کنید تا بهترین ترکیب را پیدا کنید .

_ کمربند – شال گردن – و زینت آلات مختلف را روی لباستان امتحان کنید و ظاهر لباستان را با کم یا اظافه کردن یک یا چند چیز کاملأ عوض کنید . یادتان باشد در دنیای مد چیز جدیدی وجود ندارد. مد فقط تکرار تکرار است . چیزی که تا همین دیروز زشت و دمده به نظر می آمد یک دفعه مد میشود و به نظر زیبا می آید و بالعکس .

همیشه از قسمت پایین یعنی دامن و شلوار شروع کنید و بر اساس آن قسمت بالا را انتخاب کنید این طور انتخاب بهتری خواهید کرد .

_ ما معمولأ فقط از یک قسمت کوچکی از لباس های کمدمان استفاده می کنیم و بقیه به دست فراموشی سپرده میشوند ولی با رعایت نکات بالا استفاده صددرصد از همه لباس هایمان می کنیم و کلی هم پول برایمان باقی میماند .

By Sanaz Irani

Video Article Picture Sound
نظر شما چیه؟
لطفا قبل از نظر دادن ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید
تاریخ ارسال: 1391/10/09 - 16:54 Helia
Helia
ممنون استفاده کردم.
قبلی 1بعدی