. .
Banovan.com
تقدیم به خانم های خوش ذوق ایرانی
مد

جدیدترین لباس های مارک زارا برای زمستان امسال

5
مارک زارا از مارک های مورد علاقه ایرانی ها می باشد زیرا مدل های آن ساده و قابل استفاده است و به هر سایزی می خورد در این روزهای پایانی سال مسیحی زارا آخرین مدل های زمستانی خود را بیرون داده است.

همان طور که مشاهده می کنید برای کریسمس امسال فقط از رنگ های سیاه و سفید استفاده کرده است که سمبل هوای سرد و ابری و یخبندان است و نکته جالب این است که نقش ها و طرح های مختلف را کنار هم قرار داده که بسیار شیک است مثلأ چهارخانه ریز چهارخانه درشت و راه راه را کنار هم گذاشته که خیلی باهم هماهنگی و هارمونی دارند.

zara iran

در بیشتر موارد از لگینگ چرمی مشکی بجای شلوار معمولی استفاده شده که بسیار مدرن و زیباست و کلأ از طرح های هندسی استفاده کرده است همه این مدل ها زیبا و شیک هستند و میتوان هر روز آنها را در موقعیت های رسمی و غیر رسمی پوشید .

zara irani

کفش ها و کیف هایی هم که با این لباس ها هماهنگ شده است نیز همه برنگ مشکی هستند به نظر من این لباس ها را باید با روژ لب های خوشرنگ و شاد مثل قرمز نارنجی یا سرخابی در کنار هم گذاشت و به آنها جان داد.

zara tehran

By Sanaz Irani

Video Article Picture Sound
نظر شما چیه؟
لطفا قبل از نظر دادن ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید
تاریخ ارسال: 1392/03/01 - 15:32 nari
nari
وای این شلوار یا لگای راه راه فوق العادست بهتون پیشنهاد میکنم بخرید واقعا شیکه مخصوصا برای کسایی که قدشون کوتاهه پایین تنه رو بلند و کشیده و خوشفرم نشون میده=>
تاریخ ارسال: 1391/11/03 - 07:57 nazbanoo
nazbanoo
salam.merc va khaste nabashid.khoob bood
تاریخ ارسال: 1391/11/01 - 23:03 nilofar abi
nilofar abi
بدک نبود
تاریخ ارسال: 1391/09/05 - 04:04 maedeh
maedeh
bad nis
تاریخ ارسال: 1391/09/02 - 12:29 zahra
zahra
چقدر پالتوهاش شیکه
قبلی 1بعدی