. .
Banovan.com
تقدیم به خانم های خوش ذوق ایرانی
زیبایی

سفت کردن و بالا بردن سینه ها

89
بالا رفتن سن, کم کردن وزن, زایمان و شیر دادن اینها عواملی هستند که باعث شل شدن و پایین آمدن سینه ها میشوند .

جای نگرانی نیست زیرا با آب درمانی و ورزش و تمرینات مرتب روزانه میتوان سینه ها را سفت کرد و با قوی کردن ماهیچه های اطراف آن سینه ها را بالا برد . اگر اهل آب هستید شنا کردن بخصوص در آب سرد بهترین ورزش برای سینه ها می باشد . گرفتن دوش آب سرد و بستن کرست هم به سفت شدن سینه کمک می کند. ولی ورزش بهترین سفت کننده سینه هست.

هیدروتراپی یا آب درمانی برای سفت کردن سینه

آب درمانی از آب برای ترویج سلامتی و تندرستی بدن استفاده می کند. یک روش آب درمانی متداول برای سفت کردن سینه سرد و گرم کردن آب زیر دوش حمام می باشد. این کار باعث افزایش جریان خون و تحریک تولید کلاژن و الاستیک در بدن می شود. در نتیجه پوست و سینه ها سفت تر میشوند.

اول به مدت 30 ثانیه با آب گرم دوش بگیرید. بعد آب را تا جایی که می توانید تحمل کنید سرد کرده و 10 ثانیه زیرش بایستید. این کار را چند بار تکرار کنید. ولی حتما دوشتان را با آب سرد پایان دهید.

ورزش برای سفت کردن سینه

برای تمرینات سینه احتیاج به دو عدد دمبل دارید که وزن آنها بستگی به قدرت و توانایی خودتان دارد اگر دمبل ندارید میتوانید از دو عدد بطری پر از آب استفاده کنید پس می بینید که هیچ دلیلی برای انجام ندادن تمرینات ندارید .
در اینجا چهار تمرین بسیار موثر را برایتان انتخاب کرده ام.
1- روی زمین یا نیمکت در حالی که زانوها خم است دراز بکشید. دمبل ها را درست روی سینه نگه دارید و آنها را بالا ببرید. سپس دنبل ها را پایین بیاورید و این کار را همین طور تکرار کنید. مواظب باشید که دست ها کاملأ موازی یکدیگر باشند و همچنین دمبل ها را درست بشکل تصویر بدست بگیرید, یعنی قسمت گرد دمبل ها در طرفین باشند نه روبروی صورت شما.
پرس سینه تخت
2- در حرکت دوم پشت نیمکت را در حالت 45 یا 30 درجه قرار دهید و همان حرکات ورزشی شماره یک را انجام دهید. اگر از این نیمکت های ورزشی ندارید میتوانید با کمک چند متکای سفت این شیب را بوجود آورید.
پرس سینه شیبدار
3- در حرکت سوم دوباره روی زمین با زانوهای خم دراز بکشید و دمبل ها را در حالیکه قسمت گرد آنها بطرف شماست بروی سینه بالا برده و پایین بیاورید و در تمام طول این تمرین ها مواضب باشید که دست های شما کاملأ موازی هم حرکت کنند.
سفت کردن سینه
4- در حرکت چهارم دوباره پشت تان را در شیب 30 تا 45 درجه قرار دهید و در حالیکه گردی سر دمبل ها بطرف صورت تان است آنها را بالا و پایین ببرید.
ورزش سفت كردن سينه
قابل توجه وب سایت هایی که اخیراً اقدام به کپی کردن مطالب سایت بانوان میکنند: مقالات سایت بانوان توسط گروه بانوان تهیه شده و تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه بانوان می باشد. استفاده از مطالب سایت تنها با درج لینک فعال به مقاله مبدأ مجاز است و هر گونه نسخه برداری غیر مجاز منجر به پیگرد قانونی خواهد شد.

By Sanaz Irani

By Sanaz Irani

Video Article Picture Sound
نظر شما چیه؟
لطفا قبل از نظر دادن ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید
تاریخ ارسال: 1396/10/30 - 17:00 sara
sara
سلام ...سایز سینم 85خیلی نرم شل شده چیکار باید کنم؟خیلی حساس شدم لطفا جواب بدین
تاریخ ارسال: 1396/04/24 - 11:53 amir
amir
رندهای ترمه اصیل یزد در www.eterme.ir
تاریخ ارسال: 1396/03/08 - 07:52 سمیه
سمیه
سلام من سایز سینه ام 85میخوام سفت شه بعد خیلی افتادگی دارن چیکار کنم
تاریخ ارسال: 1395/12/05 - 18:13 nili
nili
خب این حرکتو روزی چندبتر باید انجام بدیم؟
تاریخ ارسال: 1395/05/03 - 23:48 tojihi.com
tojihi.com
htto://www.tojihi.com
تاریخ ارسال: 1395/04/23 - 13:48 لیپوماتیک
لیپوماتیک
htto://www.tehranlipo.com
تاریخ ارسال: 1395/04/02 - 20:12 Farah
Farah
/سلام خواهش میکنم ب من کمک کنین چون خیلی رو سینه هام حساسم میخام سفت بشن و بالا برن هم افتادس هم شل شده
تاریخ ارسال: 1395/03/23 - 15:08 Fatemeh
Fatemeh
سلام.این ورزش ها رو چقدر باید ادامه داد تا جواب گرفت ؟؟؟روانی شدم من وزن کم کردم اما سینه هام افتاده ی چیزی بگید زود جواب بده
تاریخ ارسال: 1394/12/21 - 13:35 مليكا
مليكا
سلام ببخشيد ميخواستم بدونم كه اين رگه هاي سفيدي كه رو سينه ميفته از چيه؟
تاریخ ارسال: 1394/11/16 - 17:20 sara
sara
سلام برای بالا رفتن و سفت شدن سینه ها شنای دیوار رو عرض کردید ..لطف میکنید بفرمایید که شنای دیوار جور عملیه؟؟ متشکرم ..اگر روزی نیم ساعت الی یک ساعت رقص زومبارو که هوازی هم هست تو برنامه صبحم بگونجونم و عصر هم حدود یکی ساعت دویدن مشکلی تو چربی سوزس اتفاق نمی افته و گویی بدن دچار استرس نمیشه ..من الان 4 روز هست که صبح ها زومبا کار میکنم و و تقریبا هر بار مقداری از زمان رو بالا میبرم
قبلی 12345...بعدی