. .
Banovan.com
تقدیم به خانم های خوش ذوق ایرانی
مد

مد جدید به صد سال پیش برگشته است

1
اگر از شما بپرسند لباس های چه دوره تاریخی را دوست دارید چه جواب خواهید داد؟

من از بچگی عاشق لباس های درست شده از تور و مخمل و حریر بودم به عبارت دیگر لباس های صد سال پیش یعنی نهایت ظرافت و زنانگی. تقریبا همان دورانی که کشتی تایتانیک غرق شد و فیلم ها هنوز صامت بودند.

حالا دوباره با ساختن سریال پرطرفدار ( دان تان ابی ) که بیشتر از هر چیزی طراحی های لباس در آن جلوه می کند بار دیگر پوشیدن این لباس ها با همان زینت آلات و کلاه و دستکش و هدبندهای پردار مد شده است.طراحان مد هر از چند گاهی به گذشته دستبرد می زنند. خوشبختانه این بار به دوره مورد علاقه من برگشته اند که لباس ها از پارچه های ظریف و با رنگ های لطیف درست می شد و همه چیز مثل یک رویای زیبای دخترانه بود.
همانطور که در این عکس ها می بینید این لباس ها میتواند به عنوان لباس عروس یا لباس شب باشد و یا با کمی تغییر در مهمانی های رسمی پوشیده شود.اگر شما هم مثل من این روزها به جای مهمی دعوت نشده اید می توانید همان کاری را که من کردم بکنید.تعدادی از دوست هایم را برای چای بعد از ظهر دعوت کردم و از انها خواستم که با لباس های قدیمی آن دوره بیایند. البته نه این که توی خرج بیفتند و آنها را بخرند بلکه از قدرت ابتکار و خلاقیت خود استفاده کنند و از چیزهایی که در خانه دارند استفاده کرده و خود را به شکل زن های قدیمی آن دوران در بیاورند.آن روز با شنیدن موزیک ادیت پیاف و خنده گذشت و همه مشکلات و غم ها برای چند ساعتی هم که شده در پشت دیواری از مخمل و حریر و تور ناپدید شدند.

By Sanaz Irani

Video Article Picture Sound
نظر شما چیه؟
لطفا قبل از نظر دادن ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید
تاریخ ارسال: 1396/03/31 - 21:19 beatricebaby11
beatricebaby11
اسم من bitrice است، من مشخصات شما را دیدم امروز و علاقه مند به دانستن بیشتر در مورد شما، بنابراین در اینجا آدرس ایمیل من است (beatrice_love4 u2017@outlook.fr) فقط با من تماس بگیرید به طوری که من به شما بیشتر از تصاویر من را به من بدهید برای تو می دانم که من هستم _________________________________________________ my name is beatrice,i saw your profile today and become interested to know more about you, so here is my e mail address ( beatrice_love4 u2017@outlook.fr) just contact me back so that i will give you more of my pictures for you to know whom i am,
قبلی 1بعدی