. .
Banovan.com
تقدیم به خانم های خوش ذوق ایرانی
زیبایی

کرم پودر مناسب

0
کرم پودر پایه و اساس آرایش است و بدون آن هیچ آرایشی کامل نیست بنابراین در انتخاب کرم پودر باید دقت زیادی به خرج دهید تا بهترین کرم پودر را مناسب با پوست تان انتخاب کنید .

اگر پوست شما چرب است از کرم پودر هایی که بشکل پودر هستند استفاده کنید کرم پودر های مینرال بهترین هستند و این روزها خیلی طرفدار پیدا کرده اند به این دلیل که به پوست هیچ گونه صدمه ای وارد نمی کنند و کاملأ طبیعی می باشند .

اشخاصی که پوست خشک دارند یا پوست آنها دارای چین و چروک است به هیچ وجه نباید از پودر استفاده بکنند زیا پودر چربی پوست را جذب میکند و چروک ها را بیشتر نشان میدهد این اشخاص باید از کرم پودرهای مایع که دارای خاصیت مرطوب کنندگی هم می باشند استفاده کنند .

اگر منافذ پوست شما بزرگ و مشخص است اول از کرم فیلر استفاده کنید تا منافذ پوست را پرکند و سطح پوست را صاف و یکدست کند سپس روی آن کرم پودر بمالید .
اگر به مراسمی میروید که قرار است عکس های رسمی بگیرید از کرم پودری استفاده کنید که در آن ماده ضد آفتاب ندارد زیرا وجود ضد آفتاب باعث میشود که نور فلاش برگردد و عکس تان خوب در نیاید .

در استفاده از کرم پودر دقت داشته باشید چند لایه نازک روی هم بمالید تا روی اندازه آن کنترل داشته باشید و اگر مقدار آن زیاد بنظر میاید با یک کلینکس نم دار کرم پودر اضافه را با گذاشتن و برداشتن کلینکس روی پوست بردارید هیچ وقت کلینکس را روی پوست نکشید .

کرم پودرتان را همرنگ پوست تان انتخاب کنید تا طبیعی بنظر بیاید حتمأ به گردنتان هم کرم پودر بمالید تا گردن و صورت یکدست بشود و مثل بعضی ها که فقط صورتشان را کرم پودر میزنند آنهم با رنگ روشنتر از پوست خودشان و مثل این میماند که سرشان روی بدنشان مونتاژ شده است .By Sanaz Irani

Video Article Picture Sound
نظر شما چیه؟
لطفا قبل از نظر دادن ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید